НОВИНИ

Шокуючі подробиці трагедії в Луцьку: як на даху потяга спалахнули хлопці

Шокуючі подробиці трагедії в Луцьку: як на даху потяга спалахнули хлопці 15 Жовтня 2018

Луцьк сколихнула звістка про те, що вчора ввечері на залізничному вокзалі обласного центру Волині двоє молодиків вилізли на дах вагона, де їх вдарило струмом і один з них спалахнув як факел.

Як розповіли нашому кореспонденту найперші очевидці страшного інциденту, хлопців було загалом не двоє, вони гуляли компанією і їх було четверо. Але тільки двом з них прийшла думка зробити «святкове» селфі на даху одного з вагонів потягу на залізничному вокзалі обласного центру Волині.

«Ми з дівчиною йшли через міст, що проходить над залізничними коліями і раптом побачили яскравий спалах.  Потім почули незрозумілий звук і водночас побачили, як на одному з вагонів щось горить. За якусь мить зрозуміли, що то була людина. Моя дівчина лікар, то ж ми кинулися на допомогу! Коли підбігли, побачили, що молодий чоловік спочатку скотився на край, а потім впав з даху на землю і горить буквально у нас на очах. У другого  теж горів одяг, але не так інтенсивно. Моя дівчина швидко зняла з себе пальто і накинула на «живий факел».  У нього горіло все: куртка, штани, футболка. Хлопець знаходився в шоковому стані, таке враження, що в нього була агонія. Але до нього не можна було торкатися, оскільки через його тіло пройшов потужний електричний розряд, який, ймовірно, ще міг уразити...  Через який  час, коли ми зняли з нього пальто, побачили, що він дихає та живий, але це було неймовірно страшно! Відразу кілька людей викликали швидку, яка прибула за хвилин десять. А також на місці події прибули рятувальники», - розповів очевидець.

Також він зазначив, що хлопці були п’яні та неадекватні. Хоча один з них у нормальному стані, який і побіг по чергового лікаря на вокзалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині загорівся цегляний будинок

Зі слів очевидця, коли палаюче тіло впало з даху вагону, у нього випав паспорт та телефон. На жаль, телефон не вдалося розблокувати, аби повідомити батькам про трагедію. З паспорта стало зрозуміло, що потерпілому 19 років і мешкає він у Струмівці.

Наразі відомо, що в хлопця обгоріло 40% тіла, але є шанс вижити.

За інформацією місцевих ЗМІ, завідувач оперативної диспетчерської Волинського обласного центру медичної допомоги Андрій Абрамов зазначив, що юнак у дуже тяжкому стані і перебуває в реанімації.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в обласному центрі Волині: чоловік згорів живцем 

 

^ Наверх