НОВИНИ

Як у Луцьку відзначатимуть 590-у річницю з’їзду європейських монархів

Як у Луцьку відзначатимуть 590-у річницю з’їзду європейських монархів 13 Березня 2018

У наступному році місто Луцьк відзначатиме 590-ту річницю з’їзду європейських монархів.

З цієї нагоди в обласному центрі Волині відбудеться велика кількість різноманітних заходів, спрямованих на формування позитивного іміджу нашого міста в Україні та за її межами.

Про це йшлося сьогодні на засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 590-ї річниці з’їзду європейських монархів.

Начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська розповіла, що на основі отриманих пропозицій були виділені так звані ключові заходи - проведення у Луцьку масштабної науково-практичної конференції, присвяченої з’їзду, проведення міжнародного форуму з питань національної безпеки та протидії тероризму.

Центральною подією святкування річниці з’їзду має стати фестиваль «З’їзд європейських монархів», який триватиме протягом тижня. Розпочнеться він з фестивалю середньовічного духу «Князівський бенкет», а закінчиться фестивалем «Ніч у Луцькому замку».

Упродовж тижня на території Старого міста та парку культури й відпочинку відбуватимуться масові гуляння з реконструкцією життя середньовічного Луцька.

Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що ця подія є надзвичайно важливою для міста, тому необхідно докласти максимум зусиль, аби 590-та річниця з’їзду європейських монархів була відзначена на достойному рівні.

У планах й створення Музею міста. За словами Ігоря Поліщука, вдалим місцем для створення Музею міста може стати приміщення на вулиці Кафедральній, 4, яке нещодавно передала на баланс міста Луцька Волинська обласна рада.