НОВИНИ

Поліція розслідує факт викинутого хліба на Рівненщині (фото, відео)

Поліція розслідує факт викинутого хліба на Рівненщині (фото, відео) 12 Квітня 2019

У двох села Рівненської області – Гусари та Коти Радивилівського району – викинули в полі зіпсовані хлібопродукти.

Повідомлення про цей факт надійшли до поліції, – повідомляють у Рівненському ГУ НП.

Правоохоронці виїхали на місце події, де виявили непридатну до вживання марковану продукцію одного із хлібокомбінатів Львова.

За результатами проведеної першочергової перевірки слідчі Радивилівського відділення поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель). У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють всі обставини події, зокрема особу водія та транспортний засіб.

Крім того, представники підприємства «Концерн Хлібпром» звернулись до поліції та повідомили, що товариство стало заручником недобросовісного партнерства і проводять власне службове розслідування. Будучи обуреними таким інцидентом, пообіцяли зі свого боку всебічне та активне сприяння правоохоронним органам у викритті порушника та покарання його згідно з чинним законодавством.

Поліцейські у рамках досудового розслідування також звертатимуться до екологічної інспекції з метою визначення ступеня забруднення земель і можливої матеріальної шкоди.

Читайте також:

В Україні стало менше хліба

 

^ Наверх