НОВИНИ

У ЦВК оприлюднили список переможців на мажоритарних округах

У ЦВК оприлюднили список переможців на мажоритарних округах 23 Липня 2019

За результатами виборів у Раду за станом на ранок 23 липня стали відомі імена майбутніх нардепів, які перемогли на мажоритарних округах.

Згідно із даними, опублікованими на сайті ЦВК, список виглядає таким чином:

Вінницька область

11 Округ        Пашковський Максим Ігорович

 

12 Округ        Драбовський Анатолій Григорович

 

13 Округ        Юрчишин Петро Васильович

 

14 Округ        Борзова Ірина Наумівна

 

15 Округ        Білозір Лариса Миколаївна

 

16 Округ        Вацак Геннадій Анатолійович

 

17 Округ        Кучер Микола Іванович

 

18 Округ        Мейдич Олег Леонідович

 

Волинська область

 

19 Округ        Гузь Ігор Володимирович

 

20 Округ        Рубльов Вячеслав Володимирович

 

21 Округ        Івахів Степан Петрович

 

22 Округ        Палиця Ігор Петрович

 

23 Округ        Констанкевич Ірина Мирославівна

 

Дніпропетровська область

 

24 Округ Кисилевський Дмитро Давидович

 

25 Округ Бужанський Максим Аркадійович

 

26 Округ Нестеренко Кирилл Олександрович

 

27 Округ  Медяник В’ячеслав Анатолійович

 

28 Округ Мисягін Юрій Михайлович

 

29 Округ Демченко Сергій Олексійович

 

30 Округ Лічман Ганна Василівна

 

31 Округ Захарченко Володимир Васильович

 

32 Округ Криворучкіна Олена Володимирівна

 

33 Округ Корявченков Юрій Валерійович

 

34 Округ Чорний Дмитро Сергійович

 

35 Округ Герман Денис Вадимович

 

36 Округ Каптєлов Роман Володимирович

 

37 Округ Шпенов Дмитро Юрійович

 

38 Округ Бородін Владислав Валерійович

 

39 Округ Северин Сергій Сергійович

 

40 Округ Трухін Олександр Миколайович

 

Донецька область

 

45 Округ Магомедов Муса Сергоєвич

 

46 Округ Христенко Федір Володимирович

 

47 Округ Солод Юрій Васильович

 

48 Округ Єфімов Максим Вікторович

 

49 Округ Гнатенко Валерій Сергійович

 

50 Округ Требушкін Руслан Валерійович

 

51 Округ Ковальов Олександр Іванович

 

52 Округ Погодін Олег Васильович

 

57 Округ Новинський Вадим Владиславович

 

58 Округ Магера Сергій Васильович

 

59 Округ Мороз Володимир Вікторович

 

60 Округ Лубінець Дмитро Валерійович

 

Житомирська область

 

62 Округгерасименко Ігор Леонідович

 

63 Округ Кицак Богдан Вікторович

 

64 Округ Арешонков Володимир Юрійович

 

65 Округ Костюк Дмитро Сергійович

 

66 Округ Грищенко Тетяна Миколаївна

 

67 Округ Кузьміних Сергій Володимирович

 

Закарпатська область

 

68 Округ Горват Роберт Іванович

 

69 Округ Балога Віктор Іванович

 

70 Округ Лаба Михайло Михайлович

 

71 Округ Лунченко Валерій Валерійович

 

72 Округ Петьовка Василь Васильович

 

73 Округ Поляк Владіслав Миколайович

 

Запорізька область

 

74 Округ Касай Геннадій Олександрович

 

75 Округ Соха Роман Васильович

 

76 Округ Шевченко Євгеній Володимирович

 

77 Округ Штепа Сергій Сергійович

 

78 Округ Пономарьов Олександр Сергійович

 

79 Округ Яцик Юлія Григорівна

 

80 Округ Мінько Сергій Анатолійович

 

81 Округ Мельник Павло Вікторович

 

82 Округ Нікітіна Марина Вікторівна

 

Івано-Франківська область

 

83 Округ Савчук Оксана Василівна

 

84 Округ Фріс Ігор Павлович

 

85 Округ Прощук Едуард Петрович

 

86 Округ Матусевич Олександр Борисович

 

87 Округ Андрійович Зіновій Мирославович

 

88 Округ Іванчук Андрій Володимирович

 

89 Округ Сіреджук Дмитро Дмитрович

 

Київська Область

 

90 Округ Бабенко Микола Вікторович

 

91 Округ Дунда Олег Андрійович

 

92 Округ Колюх Валерій Вікторович

 

93 Округ Скороход Анна Костянтинівна

 

94 Округ Дубінський Олександр Анатолійович

 

95 Округ Горобець Олександр Сергійович

 

96 Округ Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна

 

97 Округ Галушко Микола Леонідович

 

98 Округ Бунін Сергій Валерійович

 

Кіровоградська Область

 

99 Округ Дануца Олександр Анатолійович

 

100 Округ Мурдій Ігор Юрійович

 

101 Округ Кузбит Юрій Михайлович

 

102 Округ Довгий Олесь Станіславович

 

103 Округ Воронько Олег Євгенійович

 

Луганська Область

 

105 Округ Гриб Вікторія Олександрівна

 

106 Округ Кузнєцов Олексій Олександрович

 

107 Округ Сухов Олександр Сергійович

 

112 Округ Вельможний Сергій Анатолійович

 

113 Округ Лукашев Олександр Анатолійович

 

114 Округ Шахов Сергій Володимирович

 

Львівська Область

 

115 Округ Піпа Наталія Романівна

 

116 Округ Княжицький Микола Леонідович

 

117 Округ Рущишин Ярослав Іванович

 

118 Округ Васильченко Галина Іванівна

 

119 Округ Кавецький Орест Юрійович

 

120 Округ Дубневич Ярослав Васильович

 

121 Округ Саламаха Орест Ігорович

 

122 Округ Бакунець Павло Андрійович

 

123 Округ Батенко Тарас Іванович

 

124 Округ Камельчук Юрій Олександрович

 

125 Округ Лопушанський Андрій Ярославович

 

126 Округ Кіт Андрій Богданович

 

Миколаївська Область

 

127 Округ Пасічний Олександр Станіславович

 

128 Округ Гайду Олександр Васильович

 

129 Округ Копитін Ігор Володимирович

 

130 Округ Негулевський Ігор Петрович

 

131 Округ Чорноморов Артем Олегович

 

132 Округ Дирдін Максим Євгенович

 

Одеська Область

 

133 Округ Дмитрук Артем Геннадійович

 

134 Округ Колєв Олег Вікторович

 

135 Округ Леонов Олексій Олександрович

 

136 Округ Горенюк Олександр Олександрович

 

137 Округ Гончаренко Олексій Олексійович

 

138 Округ Чернявський Степан Миколайович

 

139 Округ Васильковський Ігор Ігорович

 

140 Округ Колебошин Сергій Валерійович

 

141 Округ Ткаченко Олександр Михайлович

 

142 Округ Кіссе Антон Іванович

 

143 Округ Урбанський Анатолій Ігорович

 

Полтавська Область

 

144 Округ Нальотов Дмитро Олександрович

 

145 Округ Боблях Андрій Ростиславович

 

146 Округ Шаповалов Юрій Анатолійович

 

147 Округ Кулініч Олег Іванович

 

148 Округ Ляшенко Анастасія Олексіївна

 

149 Округ Касай Костянтин Іванович

 

150 Округ Мовчан Олексій Васильович

 

151 Округ Березін Максим Юрійович

 

Рівненська Область

 

152 Округ Ковальчук Олександр Володимирович

 

153 Округ Іванісов Роман Валерійович

 

154 Округ Аліксійчук Олександр Васильович

 

155 Округ М’ялик Віктор Ничипорович

 

156 Округ Литвиненко Сергій Анатолійович

 

Сумська Область

 

157 Округ Рябуха Тетяна Василівна

 

158 Округ Васильєв Ігор Сергійович

 

159 Округ Деркач Андрій Леонідович

 

160 Округ Молоток Ігор Федорович

 

161 Округ Гузенко Максим Васильович

 

162 Округ Задорожній Микола Миколайович

 

Тернопільська Область

 

163 Округ Богданець Андрій Володимирович

 

164 Округ Василів Ігор Володимирович

 

165 Округ Чайківський Іван Адамович

 

166 Округ Люшняк Микола Володимирович

 

167 Округ Гевко Володимир Леонідович

 

Харківська Область

 

168 Округ Мезенцева Марія Сергіївна

 

169 Округ Куницький Олександр Олегович

 

170 Округ Одарченко Андрій Миколайович

 

171 Округ Кінзбурська Вікторія Олександрівна

 

172 Округ Здебський Юрій Вікторович

 

173 Округ Бакумов Олександр Сергійович

 

174 Округ Фельдман Олександр Борисович

 

175 Округ Пивоваров Євген Павлович

 

176 Округ Шенцев Дмитро Олексійович

 

177 Округ Любота Дмитро Валерійович

 

178 Округ Літвінов Олександр Миколайович

 

179 Округ Кучер Олексій Володимирович

 

180 Округ Красов Олексій Ігорович

 

181 Округ Микиша Дмитро Сергійович

 

Херсонська Область

 

182 Округ Павліш Павло Васильович

 

183 Округ Вагнєр Вікторія Олександрівна

 

184 Округ Колихаєв Ігор Вікторович

 

185 Округ Іванов Володимир Ілліч

 

186 Округ Ковальов Олексій Іванович

 

Хмельницька Область

 

187 Округ Стефанчук Микола Олексійович

 

188 Округ Лабазюк Сергій Петрович

 

189 Округ Копанчук Олена Євгенівна

 

190 Округ Жмеренецький Олексій Сергійович

 

191 Округ Бондар Віктор Васильович

 

192 Округ Герега Олександр Володимирович

 

193 Округ Марчук Ігор Петрович

 

Черкаська Область

 

194 Округ Шпак Любов Олександрівна

 

195 Округ Арсенюк Олег Олексійович

 

196 Округ Стріхарський Андрій Петрович

 

197 Округ Скічко Олександр Олександрович

 

198 Округ Рудик Сергій Ярославович

 

199 Округ Нагорняк Сергій Володимирович

 

200 Округ Яценко Антон Володимирович

 

Чернівецька Область

 

201 Округ Лис Олена Георгіївна

 

202 Округ Заремський Максим Валентинович

 

203 Округ Мазурашу Георгій Георгійович

 

204 Округ Божик Валерій Іванович

 

Чернігівська Область

 

205 Округ Семінський Олег Валерійович

 

206 Округ Поляков Антон Едуардович

 

207 Округ Рибаков Ігор Олександрович

 

208 Округ Давиденко Валерій Миколайович

 

209 Округ Зуб Валерій Олексійович

 

210 Округ Коровченко Сергій Володимирович

 

М. Київ

 

211 Округ Юрченко Олександр Миколайович

 

212 Округ Перебийніс Максим Вікторович

 

213 Округ Дубнов Артем Васильович

 

214 Округ Швець Сергій Федорович

 

215 Округ Яременко Богдан Васильович

 

216 Округ Забуранна Леся Валентинівна

 

217 Округ Безугла Мар’яна Володимирівна

 

218 Округ Гурін Дмитро Олександрович

 

219 Округ Тищенко Микола Миколайович

 

220 Округ Бондар Ганна Вячеславівна

 

221 Округ Пуртова Анна Анатоліївна

 

222 Округ Грищук Роман Павлович

 

223 Округ Буймістер Людмила Анатоліївна

Читайте також:

Вибори на Волині: зафіксували майже пів сотні порушень

 

^ Наверх