НОВИНИ

Чоловік співачки Адель після розлучення може отримати 90 мільйонів доларів

Чоловік співачки Адель після розлучення може отримати 90 мільйонів доларів 22 Квітня 2019

Шлюборозлучний процес може скінчитися для молодої британської виконавиці втратою половини статків.

У результаті розлучення чоловік співачки Адель може відсудити у неї 90 мільйонів доларів. Британська зірка, яка оголосила про розрив зі своїм чоловіком Саймоном Конекі, може залишитися без половини нажитих у шлюбі грошей, пишуть «Факти»

Як вивідали британські ЗМІ, пара не підписувала шлюбного договору. А це означає, що за підсумками шлюборозлучного процесу 45-літній Конекі могтиме претендувати на 90 мільйонів доларів, оскільки капітали його 30-літньої благовірної, котра є однією з найбагатших молодих зірок Сполученого Королівства, оцінюються у 180 мільйонів доларів.

Протривали стосунки співачки та підприємця, у яких є спільний шестирічний син Анджело, загалом вісім років. Із них три роки пара перебувала в офіційному шлюбі. Та подружжя не мешкало разом ще з минулого року. У лютому Адель спродала свій маєток у Великій Британії вартістю майже 4 мільйони доларів. А за місяць до того переписала на сина особняк у Лос-Анджелесі, США.

Повідомляється, що однією з перших про сімейних крах Адель дізналася її ліпша подруга – голлівудська актриса Дженніфер Лоуренс. На заручинах останньої із директором художньої галереї Куком Мароні подруги підняли келихи за своє майбутнє – виголосили тост за вдале заміжжя для Лоуренс і нові перспективи для Адель.

^ Наверх