НОВИНИ

На Черкащині жінка осліпла на одне око після татуажу повік (відео)

На Черкащині жінка осліпла на одне око після татуажу повік (відео) 12 Лютого 2019

В Умані молода жінка втратила зір на одному оці після послуги татуажу. Майстер, яка робила маніпуляцію, себе винною не вважає.

Уманчанка після послуги татуажу стрілок на повіках фактично осліпла на одне око. В цьому вона звинувачує майстриню, однак та провини не визнає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Це була нібито звичайна послуга татуажу повік, але вона закінчилась для Світлани дуже погано. Із майстринею жінка раніше була знайома, тож без жодних сумнівів довірила їй власні очі. Привабила й акційна ціна – замість 1500 лише 500 грн. Однак під час процедури в ліве око потрапив анестетик – на думку Світлани, це спричинило хімічний опік. «Не переживайте, я професіонал: у мене ніколи ніяких інцидентів не було, а почервоніння, припухлість, ви не переживайте, в мене вже такі клієнтки були: ой, у мене тут щось напухло. Нормально. Один-два дні, й воно пройде», – переповіла клієнтка реакцію майстрині.

На додачу до набитих стрілок на повіках – втрата зору. Уманчанка після послуги татуажу фактично осліпла на одне око. Каже: усе через недбальство майстрині. Та ж провину не визнає. Про це написала пост у Facebook, але згодом його видалила й тепер із журналістами спілкуватися відмовляється. 

Коли проблема стала явною, майстриня обіцяла допомогти фінансово. «Вона мені передзвонила сама і сказала: «А ти ж у мене по акції робила? Я кажу: «Так». – «Ну, ти в мене моделлю була, а на моделях навчаються», – розповіла Світлана. До поліклініки вона дійшла лише на третій день після опіку – там виявили ерозію на роговиці та хімічний опік третього ступеня. Постраждалу госпіталізували та направили на лікування до Одеського інституту Філатова. Лікарям вдалось покращити зір, але й після цього око бачить лише на 35%.

Тепер що три дні жінка приходить для обстежень у поліклініку. Справу про невдалий татуаж уже розслідують правоохоронці. «Згідно з актом судово-медичного обстеження, в цієї жінки виявлено середній ступінь тілесних ушкоджень. За цим фактом відкрито кримінальне провадження», – пояснюють у поліції. При цьому Світлана не єдина, хто скаржиться на майстра татуажу – журналістам інша дівчина на умовах анонімності розповіла про власну біду та додала, що правди так і не добилась. «Я купу грошей витратила на лікування, але там марно щось доказувати», – пояснила вона.

Майстриня ж своєї провини не визнає, а із журналістами спілкуватися взагалі відмовляється. «Я не можу, я зараз зайнята, я батька привезла в лікарню. Я відмовляюся від усяких коментарів. Усе, до побачення», – сказала вона телефоном. Натомість адміністратор комплексу, у якому працює майстер татуажу, переконує, що та хотіла допомогти, але Світлана відмовилася. Світлану ж чекає тривале лікування – медики не дають жодних гарантій на повне повернення зору.

Читайте також: 

^ Наверх