НОВИНИ

Професіонали відкрили секрет як знайти багатого чоловіка

Професіонали відкрили секрет як знайти багатого чоловіка 27 Липня 2018

Кожна жінка мріє про казку, але у кожної вона своя. Проте, здебільшого дічата та жінки мріють про вишуканого та доброго, а головне багатого принца. Проте, одного лише бажання замало - потрібні і зусилля.

Ось кілька порад, щоб знайти омріяного і коханого.

Вдало вибране місце - половина успіху. Знайти багатого чоловіка найлегше буде в ресторанах, на прем'єрних виставках, виступах відомих ораторів. Оцініть своє оточення, і, особливо, чоловіче. Успішні друзі-чоловіки з легкістю проведуть Вас в потрібне товариство і познайомлять з вартими людьми. Якщо таких немає можна звернутися до подруг, які перебувають у вищому суспільстві, але пам'ятайте - якою б міцною дружба не була все одно залишається нотка суперництва. У цій ситуації кращої помічницею стане заміжня подруга.

Також, як показує статистика, багаті чоловіки вважають за краще і харчуватися здорово, а значить і дорого. Заглядайте якомога частіше в магазини екологічної їжі. Раптові знайомства призводять до несподіваного завершення.

«Зустрічають по одягу ...». Насамперед, треба виглядати доглянутою. Підбирати одяг потрібно зі смаком, гармонійно. Підкреслюйте гідності і приховуйте недоліки, але, ні в якому разі не дозволяйте собі виглядати вульгарно.

Для чого потрібен інтелект? Багаті чоловіки розумні, а тому дружина їм потрібна з відповідним рівнем інтелекту. Покажіть, що у вас є своя думка. Розкажіть про улюблені книги, художників і композиторів. Але тільки не брешіть! Якщо чоловік відчує брехню у такому «щирому» оповіданні можете ставити хрест на подальших стосунках з ним.

Порада: у будь-якій ситуації залишайтеся собою. Не намагайтеся бути стервом, якщо ви щира дівчина зі щирою усмішкою. Не сьогодні значить завтра Ви знайдете того, хто гідно зможе оцінити всі Ваші особливості.

^ Наверх