НОВИНИ

«Ну що ж ви гадите один на одного»: Притула порадив йти працювати, а не лити бруд (відео)

«Ну що ж ви гадите один на одного»: Притула порадив йти працювати, а не лити бруд (відео) 24 Травня 2019

Волонтер і комік Сергій Притула радить українцям замість витрачання часу на «кілометрові пости ненависті проти політичних опонентів» просто піти попрацювати.

Відеозвернення з'явилося на сторінці коміка у Facebook.

«Хочу запитати у тих людей, які строчать кілометри текстів із жахливими словами на адресу політичних опонентів. Звідки у вас є стільки часу? Щоб писати на адресу один одного стільки ненависті?

Це ж треба мати вільний час для цієї писанини. Час, який можна було витратити на роботу. Читаю кілометри тих текстів, де люди звинувачують владу попередню, теперішню, будь-яку. У бездіяльності і що їм погано жити.

Навіть знаю людей. Коли був Ющенко, вони писали «чмо», «не виправдав надії, не робить нічого, щоб жилося добре». А потім вони писали, що Порох «чмо». А зараз вони пишуть, що Зеленський «чмо». Одні й ті самі люди. Їм не вгодиш. Вони не можуть гідно жити.

І я от думаю: коли ви зрозумієте, що порядок денний вашого життя і ваш достаток визначає не якийсь ефемерний дядя на чолі країни. А ви особисто - своїми стараннями, вміннями, знаннями і договором із роботодавцем. Ваша проблема не в тому, що вам мало платять, а в тому, що ви не робите нічого, щоб роботодавець заплатив вам стільки, щоб ви не хотіли від нього кудись піти», - сказав Притула.

«Люди, ну чорт забирай. Ми ж в одній країні живемо. Ну що ж ви так гадите одне на одного. Влада буде мінятися завжди. Ми маємо залишитися стабільні у якихось спільних знаменниках, які стосуються цієї країни», - звернувся волонтер.

^ Наверх