НОВИНИ

Гурт «Антитіла» презентував кліп «HELLO» (відео)

Гурт «Антитіла» презентував кліп «HELLO» (відео) 14 Квітня 2019

Український гурт «Антитіл» презентував новий кліп під назвою «Hello».

За словами музикантів, «Hello»  - це новий світанок у постапокаліптичній історії.

«Цю пісню ми пронесли протягом двох років і лише знайомили вас частково з її мелодією у кліпах «Там Де Ми Є», «Лови Момент». Ми робили це спеціально і недарма. Ми її витримували, щоб ваше бажання почути, а наше - оприлюднити її було на максимальних показниках. І ось цей час прийшов.

Пісня «Hello» — це титульна робота з альбому, над якою ми дуже довго працювали. Більше 30 варіантів зведення і мастерингу, Тарас Тополя чотири рази переписував текст, щоб максимально передати ту емоцію і той посил, які - тут акцентуємо - вся Наша Команда вважала найважливішими. Тобто,  ми робили її такою, щоб вона повністю заслужила звання титульної композиціі. Так, вона драматична. Так, вона доволі тривожна. Але це наше життя і це ті речі, про які ми не маємо права мовчати», - розповідають учасники гурту.

В основі сюжету: постапокаліптична історія. Головний герой, якого зіграв Олексій Веренчик, фронтмент гурту Detach, повертається на планету Земля після ядерного апокаліпсису, аби перевірити чи придатна земля для життя. Олексій не тільки зіграв головну роль, а й виступив режисером.

За постпродакшн відповідає «Headshot Studio», одна з найбільш затребуваних в Україні та Європі продакшн-студій. «Headshot Studio» співпрацювали раніше з Eminem, Linkin Park, Twenty one pilots, Dan Balan, В.Брежнева і багатьма іншими.

«Цей кліп - продовження історії з кліпу «Лови момент»: про те, що світ - крихкий. І про те, що Земля - наш дім, який треба оберігати. А про це багато хто забуває. На зйомках «Hello», було цікаво, не без пригод. Ми мало не втопили камеру. Знімали кліп близько чотирнадцяти годин. Нам було потрібно болото в кадрі, і дорога, і поле - при цьому часу на переїзди не було.

Дивним чином знайшли поле у Києві, яке поєднувало в собі все, що ми шукали. Машину з кліпу знайшли на смітнику, а рояль, на якому грає Тарас, купили на одній платформі онлайн-об'яв. Мій костюм, до речі - справжній костюм пілота. Купили в одному з військторгу. Але, звичайно, найскладніше - це постпродакшн кліпу. Особливо, якщо врахувати, що робили ми його в рекордно короткі терміни.

На все про все у нас було трохи більше ніж доба - між зйомками кліпу і його прем'єрою було всього вісім днів, а до цього наша команда закінчувала проект для Алана Бадоєва. Але начебто вийшло і результатом всі задоволені!» - поділився враженнями Олексій Веренчик.

^ Наверх