НОВИНИ

Вирішальний нокаут: у чемпіонському поєдинку українець Ломаченко переміг Кроллу (відео)

Вирішальний нокаут: у чемпіонському поєдинку українець  Ломаченко переміг Кроллу (відео) 13 Квітня 2019

Чемпіон світу в легкій вазі за версією WBA і WBO Василь Ломаченко нокаутував Ентоні Кроллу у четвертому раунді.

Відтак українець захистив свої чемпіонські титули – пише Спорт 24.

Ломаченко на цей бій вийшов у кольорах баскетбольного клубу «Лос-Анджелес Лейкерс» – жовтому та фіолетовому. У такий спосіб українець намагався здобути прихильність місцевих фанів, адже бій відбувався саме у Лос-Анджелесі. І саме за цей клуб ще недавно виступав інший українець – Святослав Михайлюк.

Окрім того, на халаті Ломаченка був напис Billionaire (мільярдер). У такий спосіб він «потролив»Ентоні Кроллу, який має прізвисько «Мільйон доларів». І саме зі значком долара на трусах боксував британець.

У першому раунді суперники не йшли в атаку – поводилися стримано. А вже у другому раунді Василь Ломаченко почав активніше йти в атаку – багато працював ногами, пересуваючись по рингу. Але пробити захист Кролли не часто вдавалося. Хоча один небезпечний удар таки пройшов.

Вже у третьому раунді в Ломаченка пройшла «трійка», яка закінчилася ударом з лівої. Загалом українець затиснув свого суперника поблизу канатів, повністю контролюючи центр рингу. І ще до кінця раунду просто загнав суперника в кутку. Тож арбітру довелося навіть відраховувати нокдаун. Ломаченко навіть побіг у свій кут, святкуючи перемогу. Але бій таки продовжили.

Четвертий раунд – цілком за Ломаченком. Українець з початку кинувся добивати суперника. Кролла тільки й встигав захищатися. Але удар в скроню – і британець опинився обличчям на ринзі. Після падіння в нього було розбите обличчя, і кров пролилася на ринг.

Ломаченко переміг нокаутом у четвертому раунді. І захистив свої титули чемпіона світу в легкій вазі за версією WBA і WBO.

 

^ Наверх