НОВИНИ

У Віндзорському замку, де вінчались всі нащадки Єлизавети ІІ, виконали «Щедрик» (відео)

У Віндзорському замку, де вінчались всі нащадки Єлизавети ІІ, виконали «Щедрик» (відео) 23 Грудня 2018

Віндзорський замок по праву вважається одним із найбільш значимих та пам’ятних споруд Великої Британії, адже має давню історію, а наразі слугує офіційною резиденцією британських монархів. А у каплиці Святого Георгія, яка розташована на території замку, постійно проходять богослужіння для коронованих осіб.

Так, днями у каплиці, де вінчались всі нащадки Єлизавети ІІ, заспівали англомовну версію пісні «Щедрик».

Композицію легендарного Миколи Леонтовича заспівав чоловічий хор. Вокалісти майстерно відтворили пісню у каплиці Віндзорського замку. Старовинна споруда, побудована у 1348 році, в поєднанні з новорічною мелодією створила казкову атмосферу на відео.

«Виконання пісні «Carol of the Bells» Миколи Леонтовича хором каплиці Святого Георгія. Каплиця була побудована в 1348 році, за винятком періоду Співдружності (1649 – 1660), і в ній регулярно проходять служби", – написали представники королівської родини.

Чимало користувачів мережі прокоментували ефектне відео. «Неймовірний хор», «Пишаюся, що я українка і ця пісня написана українським композитором», «Гарна музика», «Відмінно заспівали, я щасливий, що слухаю служби щонеділі», «Спасибі за те, що згадали композитора пісні Миколи Леонтовича», – прокоментували прихильники королівської родини.

^ Наверх