НОВИНИ

MONATIK написав пісню для фільму про секс (відео)

MONATIK написав пісню для фільму про секс (відео) 20 Грудня 2018

20 грудня MONATIK представив нову композицію. Пісня «Все, що мені потрібно» – була створена спеціально для гарячої романтичної комедії «Секс і нічого особистого» і стала офіційним саундтреком фільму.

Кінокомпанія Star Media запропонувала MONATIK створити ексклюзивний трек. Поспілкувавшись з режисером Ольгою Ряшин, MONATIK отримав синопсис епізоду, в якому настає кульмінаційний момент всього фільму, передає прес-служба артиста

«Нам була дана танцювальна сцена з головними героями. А це те, що, особисто мені, максимально імпонує. Тому що ми знаємо, що таке з’єднувати душу з танцем. Тут йдеться про любов – про те, що в підсумку виявляється найважливішим душевним станом головного героя стрічки. Саме цей настрій ми намагалися впровадити в пісню – сукупність танцю душі і тіла. Це все, що потрібно. і не тільки мені», – коментує роботу MONATIK.

«Ми не перший раз працюємо над музикою для кінофільмів і чітко усвідомлюємо, що фінальний акорд залишає головний післясмак всього, що відбувається в кінострічці. Тому відповідальність була для нас колосальною. Щиро сподіваюся, що пісня займе місце не тільки в кіно, але і в ваших життях», – сказав артист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завелися: Леся Нікітюк та Сергій Притула зацілували один одного

Ще один відомий трек MONATIK «То, от чего без ума» також увійшов в офіційний саундтрек до фільму.

До слова, комедія «Секс і Нічого особливого» створена компанією Star Media за підтримки Держкіно. Обидві композиції глядачі зможуть почути в усіх кінотеатрах України з 20 грудня.

 

^ Наверх