НОВИНИ

«Щедрик» від Ліндсі Стірлінг зібрав 4 мільйони переглядів (відео)

«Щедрик» від Ліндсі Стірлінг зібрав 4 мільйони переглядів (відео) 7 Грудня 2017

Ліндсі Стірлінг – талановита скрипалька, яка підкорила публіку незвичайною грою. Ми підібрали для вас найцікавіші факти з її біографії.

1.  Ліндсі Стірлінг народилася у бідній сім’ї. Батьки не мали можливості купувати дітям квитки на концерти, проте тато дівчинки, релігійний учитель і письменник Стівен Джей Стірлінг, щотижня відмічав у газетах червоним кольором безкоштовні виступи, на які могла сходити його сім’я.

2. Коли Ліндсі було 5 років, вона відвідала концерт міського симфонічного оркестру. Тоді ж, вражена виступом, дівчинка попросила маму оплатити їй уроки гри на скрипці. І лише через рік мама знайшла вчителя, який погодився давати один 15-хвилинний урок на тиждень маленькій Ліндсі. Тоді батьки не могли дозволити собі більших витрат. Жоден з наставників не вірив, що із цих уроків може щось вийти.

3. Ліндсі брала приватні й оркестрові уроки протягом 12 років.

4. Ще одним захопленням міс Стірлінг були танці. Але батьки сказали, що дівчинка може вибрати тільки щось одне: або скрипку, або танці. Тоді дитина віддала перевагу першому. Нині артистка поєднує музику та хореографічні номери.

5. У 16 років грала у рок-групі Stomp on Melvin із чотирма кращими друзями.

6. Досвід у гурті посприяв написанню сольної рок-композиції для скрипки, яка допомогла виграти звання «Юна Міс Аризона-2005» і змагання талантів National Jr. Miss Pageant.

7. У 2010 році стала фіналістом п’ятого сезону шоу America’s Got Talent («Америка має талант»).

8. Кліп Crystallize у 2012 році посів 8-е місце за кількістю переглядів у YouTube. На той момент було 42 мільйони переглядів. На грудень 2017 року цифра становить 185 мільйонів.

9. У 2013 році, у Церкві Ісуса Христа Святих Останніх Днів, Стірлінг зізналася, що віра в Бога допомогла їй у боротьбі з анорексією.

А 1 грудня скрипалька Ліндсі Стірлінг виклала на своєму каналі нове казкове відео до різдвяної композиції Carol of the Bells.

Carol of the Bells – англомовна версія українського «Щедрика» – різдвяної народної пісні, що отримала всесвітню популярність у музичній обробці Миколи Леонтовича.

Пропонуємо насолодитись оригінальним звучанням композиції Carol of the Bells у виконанні Ліндсі Стірлінг.

 

^ Наверх