НОВИНИ

Лукашенко запевнив, що не збирається атакувати Україну

Лукашенко запевнив, що не збирається атакувати Україну 0 0000

Білоруський президент Олександр Лукашенко запевнив, що він не збирається напад на країни Балтії або Україну.

Про це він заявив, коментуючи білорусько-російські навчання "Захід-2017", повідомляє прес-служба Лукашенка.

Білоруський президент підкреслив, що проведені навчання на території його країни потрібні виключно для зміцнення національної безпеки, і не несуть ніякої загрози сусіднім державам.

Лукашенко заявив, що бажає безпеки для своєї країни, і ніякої атаки на Німеччину, Польщу, країни Балтії або Україну не буде.

Президент Білорусі додав, що його країна ніколи ні на кого не нападала і не погрожувала, однак вона повинна бути готова захистити себе, у випадку агресії.

На питання про те, що деякі західні аналітики припустили, що не всі російські війська будуть виведені з території Білорусі після навчань, Лукашенко сказав, що він обов'язково це прокоментує, коли всі війська будуть виведені і прибудуть на місце своєї постійної дислокації.

На уточнююче питання про те, може чи білоруський лідер дати особисті гарантії того, що всі російські війська будуть виведені після навчань, Лукашенко заявив, що вже неодноразово давав такі гарантії ще до початку військових навчань "Захід 2017".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час проведення навчань "Захід 2017" російський вертоліт Ка-52 "Алігатор" випадково вистрілив по глядачам, в результаті чого постраждали декілька осіб.

 

^ Наверх