НОВИНИ

SpaceX знову відклала запуск глобального Інтернету

SpaceX знову відклала запуск глобального Інтернету 20 Лютого 2018

SpaceX знову перенесла запуск двох тестових супутників для проекту мережі глобального Інтернету. Про це повідомляється в Twitter-акаунті компанії.

«Команді на базі Вандерберг був потрібен додатковий час для остаточної перевірки обтічника. Корисне навантаження і сама ракета в порядку. Через вимоги до програми польоту запуск PAZ переноситься на 21 лютого», – йдеться в повідомленні.

Раніше запуск був запланований на 17 лютого. Пізніше його відтермінували до 18 лютого.

Система супутникового зв’язку називається Starlink. Майже 4500 апаратів, що входять у неї, рухатимуться на висоті 1100 – 1300 кілометрів. Ще 7500 апаратів виведуть на орбіту на висоту не більш як 346 кілометрів, випливає з документації SpaceX.

Читайте також: Запущений в космос автомобіль Tesla Roadster внесений в каталог супутників

The Wall Street Journal у січні 2013 року писав, що компанія розраховує на 40 мільйонів клієнтів Starlink до 2025 року. За підрахунками SpaceX, із якими ознайомилася газета, до цього ж року виручка проекту сягне 30 мільярдів доларів. Передбачається, що перші користувачі зможуть підключитися до Starlink у 2019-му.

Читайте ще: Його ідеї змінюють світ: 10 цитат Ілона Маска

6 лютого SpaceX провела перший запуск надважкої ракети-носія Falcon Heavy. Вона відправила корисне навантаження – автомобіль Tesla Roadster – на витягнуту орбіту, що перетинає траєкторії руху Землі та Марса. Центральний блок ракети не зміг приземлитися на морську платформу і розбився.

Нагадуємо, Ілон Маск показав надважку ракету в польоті (відео)