НОВИНИ

Сауна після тренування: як уникнути інсульту чи інфаркту

Сауна після тренування: як уникнути інсульту чи інфаркту 19 Серпня 2019

Медики переконують, що сауна після тренування корисна лише при дотриманні певних правил. Їх порушення здатне стати причиною небезпечних судинних порушень.

Про це інформують Новости Ю.

Багато універсальних тренажерних залів оснащені саунами, які спортсмени-любителі відвідують після занять на тренажерах. У такої звички є як плюси, так і мінуси. При несприятливому розвитку подій сауна після тренування може довести людину до інфаркту або інсульту.

Зокрема, наголошують лікарі, слід завжди пам'ятати, що після занять на тренажерах виникає прискорене серцебиття, яке в сауні інтенсифікується ще більше. Якщо організм не занадто добре підготовлений, навантаження на серцево-судинну систему може виявитися настільки значною, що в вигляді наслідків цілком здатні розвинутися інфаркт або інсульт.

Лікарі радять: щоб сауна після спортзалу не нашкодила, під час занять потрібно обов'язково пити достатньо води (це допоможе уникнути зневоднення організму в сауні), а в парильні знаходитися не більше 15 хвилин. Після сауни також буде корисним попити рідини, а ще - прийняти прохолодний душ.

При виконанні цих правил і при відсутності протипоказань сауна після тренування піде на користь організму: вона активізує виведення токсинів і надлишкової натрію, який утворюється при регулярних заняттях. Крім того, сауна допомагає скидати вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проституція поза законом? Викликаємо повій (ВІДЕО)

^ Наверх