НОВИНИ

В Україні з 1 вересня школярам будуть викладати фінансову грамотність

В Україні з 1 вересня школярам будуть викладати фінансову грамотність 16 Серпня 2019

Підприємливість і фінансову грамотність мають в першу чергу освоїти випускники. про це наголосили в МОН. Учні 9-х та 10-х класів отримають нові навчальні матеріали, що допоможуть їм освоїти фінансову грамотність.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

«Програму, навчальний посібник та робочий зошит «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?» було створено 2019-го.

Вони повністю враховують зміни в фінансовій галузі за останні 5 років.

Так, є блоки про основні права споживачів фінансових послуг, правила безпечної роботи з платіжними картками, криптовалюти, електронні гроші, платіжні інтернет-інструменти тощо», - йдеться у повідомленні.

У розробці матеріалів взяли участь фахівці МОН, проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Університету банківської справи та низка експертів.

«Підприємливість і фінансова грамотність – одна з компетенцій, якою мають володіти учні та випускники нової української школи. Цей посібник – не просто практичний порадник. Він має розвинути в учнів критичне та системне мислення у фінансових питаннях, уміння оцінювати ризики та приймати зважені рішення щодо фінансів», – сказав заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Пропустить через 8 Посібник складається з 5-ти розділів та 25-ти тем. З нього учні дізнаються про сучасну фінансову систему, фінансові установи та їхні послуги. За підсумками курсу школярі зможуть навчитись ефективно управляти власними фінансами та відповідально користуватись фінансовими послугами.

^ Наверх