НОВИНИ

На Волинь привезли вакцину від дифтерії та правця

На Волинь привезли вакцину від дифтерії та правця 14 Серпня 2019

За повідомленням Волинського обласного центру громадського здоров'я, всі заклади первинної медико-санітарної допомоги області отримали  вакцину від дифтерії та правця для дітей шестирічного віку.

Чергова партія імунобіологічних препаратів надійшла на Волинь 13 серпня. Це - 5500 доз вакцини "ДІФТЕТ ДТ ВАКЦИНА" ( вакцина (адсорбована) /DIFTET DT VACCINE Difteria and tetanus vaccine (adsorbed)»), виробництва Болгарії, яка застосовується для імунпрофілактики дифтерії та правця у дітей.

Згідно з Національним календарем щеплень, діти вакцинуються від дифтерії та правця у 2,4,6, 18 місяців та 6 років (перед 1-м класом), а також отримують ревакцинацію у 16. Надалі усі дорослі для підтримання належного рівня імунітету потребують ревакцинації кожні 10 років.

Нагадаємо, що 1 серпня в місті Хмельницькому підтверджено перший у 2019-му році випадок захворювання на дифтерію. 21-річна жінка отримала 5 із 6-ти необхідних для свого віку щеплень від дифтерії.

У 2018-му році, згідно з інформацією на сайті Центру громадського здоров'я МОЗ України, в Україні зафіксували 4 випадки захворювання на дифтерію: 1 - у Чернігівській області та 3 - у м. Рубіжному Луганської області.

^ Наверх