НОВИНИ

Україні пропонують відмовитися від Криму заради Донбасу

Україні пропонують відмовитися від Криму заради Донбасу 8 Листопада 2018

Пропозиції «зняти питання Криму» для закінчення війни на Донбасі надходили представнику України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євгенові Марчуку.

Про це він сказав в ефірі «112 Україна».

За його словами, одним з варіантів для вирішення конфлікту на Донбасі пропонують офіційну відмову України від окупованого Криму.

При цьому, він наголосив, що поки не бачить компромісу, який би сприйняло українське суспільство, і додав, що наразі мова не йде про компроміс, як такий, бо йдеться про угоду з Путіним і згоду України на всі умови, які він висуває.

«Я беру участь ще в двох міжнародних платформах щодо Донбасу, то на каво-брейкових паузах кажуть, що якщо Україна офіційно відмовиться, зніме кримську проблему, то це може бути серйозна платформа для вирішення питань на Донбасі», - розповів Марчук.

Представник України в ТКГ зазначив, що при цьому перемовники не дають гарантій, що і після цього остаточно питання Донбасу буде вирішене.

«Вони кажуть, що це не остаточне рішення, мовляв, це приватне. Але розмови ведуть зі мною не приватні особи», - додав він.

При цьому Марчук не уточнив, від кого саме надходять подібні пропозиції.

^ Наверх