НОВИНИ

Кого підтримає Путін на президентських виборах в Україні

Кого підтримає Путін на президентських виборах в Україні 4 Листопада 2018

За словами Станіслава Бєлковського, російського політолога, Путін сприятиме перемозі на президентських виборах в Україні Петра Порошенка.

А кандидатури громадських діячів, українських політиків, бізнесменів і компаній, які потрапили до російського списку санкцій, нібито, на думку політолога, попередньо узгоджувались з Адміністрацією Президента України.

Це робилося, аби створити для цих людей образ патріотичної жертви, що постраждала  від кривавого режиму Путіна.

«Якщо ви ще не зрозуміли формальність російських санкцій, то більшості зазначених людей та компаній вони не загрожують абсолютно нічим. На мою думку, коли складали цей список, то консультувались з Адміністрацією Президента України. Інакше як пояснити таку велику кількість вірних людей Порошенка у «санкційному списку», а ось таких олігархів, як Ріната Ахметова, Дмитра Фірташа, Ігоря Коломойського, так не зазначено», - заявив політолог.

«Саме тому я думаю, що Кремль підтримає Порошенка на виборах президента, які повинні відбутися  у 2019-му. А ще в мене є підстави вважати, що якщо Порошенко за рейтингами залишить лідерські позиції, то можливі кілька сценаріїв  розвитку подій: від військового загострення до воєнного стану, що означитиме перенесення виборів на інший період часу», - резюмував політолог.

Нагадаємо, що своїми думками щодо «санкційного списку» поділився і Євген Магда, виконавчий директор Інституту світової політики, український політолог, який зазначив, що  Кремль цими санкціями демонструє розрив дружніх відносин з Україною та одночасно  «відбілює» деяких українських діячів з проросійською позицією.

 

^ Наверх