НОВИНИ

В Ковелі досі не знайшли зникло 22-річного юнака: рідні благають повідомити будь-яку інформацію (відео)

В Ковелі досі не знайшли зникло 22-річного юнака: рідні благають повідомити будь-яку інформацію (відео) 20 Травня 2019

В Ковелі вже кілька днів шукають зниклого місцевого мешканця, 22-річного Володимира Бутмирчука.

Хлопець зник ще 16 травня, і станом на 20 травня 2019, його не знайшли. Володимир поїхав на прогулянку на гірському велосипеді червоного кольору.

Про це повідомляє його мама, Анастасія Бутмирчук.

«Ковельчанина Бутмирчука Володимира 1997 року народження (Волинська область) станом на 20 травня 2019 року не знайшли!

Син зник 16 травня (четвер) 2019 року в місті Ковелі, після того, як поїхав на прогулянку на гірському велосипеді червоного кольору з надписом COYOTE.

Був одягнений в зелену кофту з капюшоном, сині джинсові штани, взуття синього кольору, середнього зросту, з борідкою, рижий колір волосся.

16 травня 2019 року в м. Ковель після обіду пішов проливний дощ. Володимир Бутмирчук виїхав з доми орієнтовно після 13:00 якраз перед початком дощу. Завдяки Вадим Антонюк (Vadim Antonyuk) знайшли останнє відео, як юнак бере велосипед і вирушає на прогулянку.

При собі Володимир ( Vladimir Butmirchuk ) не мав грошей і не мав мобільного телефону, не мав звички без попередження відлучатися з дому на довший чаc.

Очевидці стверджують, що того злощасного дня орієнтовно 14:00 Бутмирчука Володимира помітили в мікрорайоні «Сільмаш» біля Загальноосвітньої школи №11-ліцей в місті Ковелі Волинської області.

Востаннє зниклого юнака бачили 16 травня 2019 року поміж 14:00-15:00 в районі вулиці Олексія Шума (колишня назва - «Боженка») і вулиці Окружної, недалеко від місця проживання в місті Ковелі Волинської області.

Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ НАСТУПНЕ:

1) не створюйте і не поширюйте чуток і неперевіреної інформації. Це шкодить пошуковим роботам.

2) Мешканці міста Ковеля Волинської області, – будь ласка, ПЕРЕВІРТЕ записи з відео-реєстраторів і відео-камер за 16 травня 2019 року з 12:00 по 23:00 по всій території міста Ковеля. Якщо щось виявите, то буть ласка, повідомте нас чи поліцію.

3) Допоможіть розклеїти листівки-оголошення про РОЗШУК зниклого юнака.

4) Допоможіть у пошуках і прочісуванні прилеглих територій чи закинутих довгобудів чи недобудованих об’єктів.

Не лишайтеся байдужими до чужого горя!»

Мама юнака Анастасія Бутмирчук, як і вся родина, через пережиті сильні душевні хвилювання, перебуває у важкому психо-емоційному стані однак БЛАГАЄ продовжити пошуки сина.

Надія на повернення сина неушкодженим додому ще є!

Контактна особа – Едуард (брат зниклого юнака): тел. 063 461 19 90

^ Наверх