НОВИНИ

Стало відомо, хто наказав затримати активістів під час штурму управління поліції (відео)

Стало відомо, хто наказав затримати активістів під час штурму управління поліції (відео) 10 Лютого 2019

Під час прес-конференції щодо подій у Києві начальник Головного управління київської Нацполіції Андрій Крищенко заявив, що наказ затримати активістів віддав особисто він.

Про це пише РБК-Україна.

«Була спроба захоплення районного управління, в якому є велика кількість вогнепальної зброї. Тому було задіяно спецпідрозділ поліції для розблокування та припинення можливих тяжких наслідків. Діям спецпризначенців буде надана оцінка слідчими ДБР і нашим службовим розслідуванням: як діям вже в рай управлінні, так і діям поліцейських по першому затриманню»,–  повідомив Крищенко.

крищенко наказав затримати активістів

Нагадаємо, вчора, 9 лютого, правоохоронці затримали у Києві близько 40 осіб при спробі «штурму управління поліції», в результаті інциденту троє поліцейських доставляють в лікарню.

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом перевищення повноважень співробітниками поліції під час сутичок з активістами біля Подільського райвідділу поліції.

Глава Нацполіціі Сергій Князєв прокоментував сутички і зазначив, що «поліція буде діяти законно, адекватно, але безкомпромісно».

Пізніше стало відомо, що поліція винесла постанови про звільнення затриманих раніше активістів.

Читайте також:

 

 

^ Наверх