НОВИНИ

Як підлітки побили Джамалу: подробиці історії (відео)

Як підлітки побили Джамалу: подробиці історії (відео) 3 Червня 2019

Українська співачка Джамала вперше стала зірковим тренером на шоу «Голос. Діти». Під час кастингу артистка із захватом спостерігала за виступами дітей та поділилась своєю шкільною історією про булінг.

Про це інформує 24 lifestyle.

За словами Джамали, у дитинстві вона була жертвою нещадного булінгу. Дітям не сподобалось, що майбутня артистка співала, тому вони влаштували для неї справжню розправу.

«Було таке, що мені одного разу просто натерли обличчя виноградом та набили мене, бо я співала. Мені довелося розповісти усе батькові», – поділилась враженнями Джамала.

Водночас Позитив (Олексій Завгородний) зізнався, що у школі його називали дівчинкою через високий тембр голосу. А от Дзідзьо (Михайло Хома) ставав жертвою насмішок через маленький зріст.

Відверті історії зірок про булінг спровокував виступ однієї з учасниць вокального проекту «Голос. Діти-5» Майрамик Авоян. Дівчинка обрала пісню «Водограй», яка не стала її щасливим квитком у наступний етап проекту. Після виконання композиції школярка розповіла, що народилась у вірменській сім'ї, тому часто стає жертвою булінгу. 

«Я з вірменської родини. Хотіла донести, що у кожної людини є недоліки, це стосується зовнішності. Але це не важливо, адже головне те, що в людини всередині і те, що вона відчуває», – зі сльозами на очах зазначила Майрамик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Настя Каменських і Потап через тиждень після весілля розсталися (фото)

^ Наверх