НОВИНИ

Кмітливі дівчата «розвели» авіакомпанію з допомогою лайфхаку з серіалу «Друзі» (фото)

Кмітливі дівчата «розвели» авіакомпанію з допомогою лайфхаку з серіалу «Друзі» (фото) 12 Квітня 2019

Мешканки Великобританії летіли на відпочинок, але не вгадали з багажем - через занадто велику вагу він не поміщався в ручну поклажу. Але вони точно дивилися серіал «Друзі», тому не заплатили ні фунта.

Про це повідомляє Новое время.

Наталі Вінн і Ліенн Догерті летіли на Канарські острови, щоб провести там відпустку. Спочатку все йшло добре, але, коли прийшла пора зважувати багаж, трапився конфуз – чемодан Наталі важив 9,4 кг замість встановлених 6.

Представники авіакомпанії повідомили, що їй доведеться доплатити за перевантаження близько 65 фунтів. Та ж доля спіткала і Ліенн.

Як розповіла Наталі, з собою у неї було всього близько 60 фунтів – вона замовила тур по системі «все включено».

«Я не буду платити», - заявила дівчина представникам авіакомпанії і почала надягати на себе одяг. Так як перевантаження було великим, то і одягу на ній виявилося чимало: сім суконь, дві пари шортів і взуття, спідниця, кардиган.

Її подруга також взяла участь у несподіваній акції.

Інші пасажири підтримали дівчат, а деякі навіть пропонували допомогти їм і взяти якісь речі собі. Однак працівники авіакомпанії повідомили, що це проти правил.

Пізніше авіакомпанія виступила із заявою, що вона планує збільшити допустимий вага ручної поклажі, а також похвалила дівчат за винахідливість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кунг-фу дід»: літній китаєць провчив кульбакою грабіжників (відео)

^ Наверх