НОВИНИ

На футболці трирічної дівчинки AliExpress розмістив непристойний напис

На футболці трирічної дівчинки AliExpress розмістив непристойний напис 31 Травня 2019

Мати замовила для доньки дитячу футболку через AliExpress, але отримала річ з нецензурним написом  розсмішила користувачів мережі.

Про це повідомляє видання BuzzFeed News.

Келсі Доун Вільямсон розповіла, що вирішила купити своїй трирічній дочці Салем футболку з героями популярної дитячої книжки Frog and Toad  на сайті AliExpress.

Коли жінка отримала посилку, вона розгубилася, оскільки під малюнком на футболці був напис Fuck the police ( «До біса поліцію»).

«Я дійсно не розуміла, як реагувати на це, тому спершу протягом декількох хвилин просто дивилася на напис і намагалася зрозуміти, в чому справа», - розповіла Вільямсон.

Пізніше вона поділилася колажем з двох фотографій в Facebook. На першому знімку був скріншот товару на сайті AliExpress, де під малюнком немає напису, а на другому - то, як футболка в дійсності виглядала на її дочки.

«Що я замовила і що я отримала. Страшенно люблю Китай. Не можу перестати кричати. Що це таке? Моїй доньці три роки, і вона навіть не може це прочитати. Я не замовляла таке», - підписала пост Вільямсон.

Її публікація моментально стала вірусною і отримала безліч лайків, репоста і коментарів. Більшість користувачів посміялися над безглуздістю ситуації.

Жаба з підписом «До біса поліцію» стали одним з найпопулярніших мемів, створених на Reddit за допомогою фотошопу.

^ Наверх