НОВИНИ

Організатору вбивства Гандзюк за безцінь віддали базу відпочинку

Організатору вбивства Гандзюк за безцінь віддали базу відпочинку 7 Лютого 2019

Підозрюваному в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк за безцінь здали в оренду базу відпочинку.

В оренду він отримав комплекс Oasis Beach у місті Лазурному (Херсонщина), - пишуть "Схеми".

Ідеться про підозрюваного Олексія "Москала" Левіна, нині він у розшуку, який за тиждень до нападу на Гандзюк Левін отримав комплекс від юриста голови Херсонської ОДА Владислава Мангера Андрія Мурашкіна.

Комплекс Oasis Beach - це готель із власним пляжем на 57 номерів. Він є одним з найпрестижніших комплексів у Лазурному. Знаходиться на узбережжі Чорного моря
 
Комплекс Oasis Beach - це готель із власним пляжем на 57 номерів. Він є одним з найпрестижніших комплексів у Лазурному. Знаходиться на узбережжі Чорного моря.
У 2014 році Oasis Beach збудував виходець з Херсона бізнесмен Леонід Аврамков. З 2016 року в комплексі господарюють інші люди. Рейдерське захоплення комплексу нині розслідує місцева прокуратура. Вже вручена перша підозра у справі
 
У 2014 році Oasis Beach збудував виходець з Херсона бізнесмен Леонід Аврамков. З 2016 року в комплексі господарюють інші люди. Рейдерське захоплення комплексу нині розслідує місцева прокуратура. Вже вручена перша підозра у справі.

Комплекс Oasis Beach - це готель із власним пляжем на 57 номерів, вартість доби проживання в якому сягає більш ніж 2 тисяч грн. Його віддали в оренду практично за безцінь – за 500 грн на місяць. Договір укладений на 7 років, він і досі дійсний.

Мангер публічно запевнив, що не мав зв'язків із Олексієм Левіним, а також не знав про бізнесові зв'язки між Левіним та Мурашкіним.

Мурашкін підтвердив інформацію про оренду. Він відмовився пояснити, чому віддав комплекс за символічні гроші, посилаючись на комерційну таємницю. Також заявив, що на той момент не знав про кримінальне минуле Олексія Левіна.

 Договір про здачу в оренду Oasis Beach
Договір про здачу в оренду Oasis Beach.
^ Наверх